3M Grafik

Web Tasarım

Tasarımı ile Kurumsal WEB Sayfası ve E-Ticaret Siteleri

expose-seperator

Firmanız veya markanızın sanal ortamda temsil etmek için firmanız genel tasarım çizgisini dikkate alarak web siteleri hazırlarım. Hazırladığım web sayfalarında gerek markanızı gerekse ürünlerinizi firmanızı yansıtmasına sağlayacak tasarımlar ile sunarız.

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek web sitenizi görsel bir bütün haline getirmek ve sonuç itibariyle firmanızı en iyi şekilde temsil etmek benim için çok önemlidir. İnternet siteleri tasarlarken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunar, kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlarım. Amacım tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna her çalışmamda dikkat eder hazırladığım sitelerde temel iç seo  ayarlarını yaparak teslim ederim. İlerleyen zamanlarda arama motorlarında sitenizin yükselmesi böylece kolaylaşır.

Aşağıda hazırladığım bazı referans web sitelerini inceleyebilirsiniz.

100+

Website Çalışması

Neden ben ?

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek bir bütün haline getirmek ve sonuç itibariyle firmanızı en iyi şekilde temsil etmek benim için çok önemlidir. Tasarımlarımda müşterilerime çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunarım. Amacım tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden çalışmalar yapmak.

ADOBE Creative Cloud programları kullanarak çalışmalar hazırlarım.
Wordpress altyapısı ile kurumsal ve e-satış siteleri

10k

Grafik tasarım çalışması

etkileşim

Tasarımlar ile etkileşimi sağlamak, amaca yönelik çalışmalar ile müşterilerinizle bağınızı kuvvetlendirmek temel çıkış noktasıdır.