3M Grafik

Grafik Tasarım

İşlerinizi kolaylaştırmak için Grafik Tasarım.

expose-seperator

Benim için grafik tasarım hayal ettiğiniz fikri geliştirip görsel olarak sunulmasıdır. Çıkış noktasında oluşan fikir yaratıcı tasarımlar ile birleştiğinde anlaşılır ve hedeflenen amaca hizmet eden orjinal grafik tasarımlar ortaya çıkar. Kurumsal kimlik ve reklam alanında oldukça sık kullanılan grafik teknikleri firmaların tanıtım yüzlerinin oluşturulmasında vazgeçilmezdir. Bu sebeple grafik tasarım aslında sadece aracı programlar ile oluşturulan bir görüntü değil fikirle beslenen bir çalışmanın bütünü demektir.

Çalışmalarımda son teknoloji sistemleri kullanarak hedef kitlenize en kısa ve etkili yoldan nasıl ulaşabileceğinizi ve bu amaçla tüm yolları tespit ederek müşterilerimle paylaşır ve en etkili yolu tespit ederek ilerlerim. Tipografi, özel tasarım çizgileri ve görsellerle firmanızı ve ürünlerinizi kişiselleştirebilirim. Çalışmalarım parça işler olarak değil bir bütün resmin parçaları olarak algılar ve bu mantıkta geleceği düşünerek planlarım.

Firmanızın ihtiyacı olabilecek birçok konuda çalışmalar üreterek profesyonel görünümlü tanıtım materyalleri hazırlayabilirim. Logo tasarımı ile başlayan çalışmalar, matbu evraklar, broşürler, dergi ilanlar, tanıtım föyleri gibi bir çok çalışma ile geliştirilir.

Sizde benimle irtibata geçerek firmanız veya kendiniz için ilk adımı atabilirsiniz !

100+

Website Çalışması

Neden ben ?

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek bir bütün haline getirmek ve sonuç itibariyle firmanızı en iyi şekilde temsil etmek benim için çok önemlidir. Tasarımlarımda müşterilerime çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunarım. Amacım tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden çalışmalar yapmak.

ADOBE Creative Cloud programları kullanarak çalışmalar hazırlarım.
Wordpress altyapısı ile kurumsal ve e-satış siteleri

10k

Grafik tasarım çalışması

etkileşim

Tasarımlar ile etkileşimi sağlamak, amaca yönelik çalışmalar ile müşterilerinizle bağınızı kuvvetlendirmek temel çıkış noktasıdır.