3M Grafik

Hizmetler

Grafik & WEB Hizmetlerinde tasarımı ön planda tutarak çalışmalar üretirim.

expose-seperator

30 yıllık deneyimim ve kalitemle her projede kendimi daha da geliştirmeyi temel hedef olarak benimsemekteyim. Müşterilerimin tercih sebebim olduğuna inandığım en önemli etken, karşılıklı anlaşılır ve hızlı iletişim kurabilme yeteneğimdir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğim birçok projem, referans olarak diğer müşterilerimle iletişim kurmama olanak sağladı ve bu bağlantıları sürdürmeye devam etmekteyim. Umarım ilerleyen günlerde tasarım hizmetlerinde bir araya gelebiliriz.

Sadece grafik çalışması değil, görsel tasarımı orijinal fikirlerle birleştirerek ürettiğim işler her zaman fark yaratmayı ve amaçlarına hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Size, profesyonel yazılım araçlarıyla hazırladığım tasarımların, firmanızı en iyi seviyeye taşıyacağına inanıyorum. Her projeyi özel bir iş olarak ele alır ve müşterilerimin memnuniyetini önemserim, beğenilen işler üreterek bu hedefe ulaşmayı amaçlarım.

Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek marka ile hedef kitleniz arasında köprü kurmayı kolaylaştıran projeler için benimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda değil her zaman size yardıma hazırım, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Tasarım

Firmanız için başlangıç noktası logonuzdur ve üzerinde en çok düşünülmesi gereken unsurdur. İhtiyacınızı tam olarak anlayarak kullanışlı ve kurumsal kimlik çalışmalarına uyumlu logo tasarımları hazırlayabilirim.

Kurumsal Kimlik

Logonuzun ve markanızı tüm kullanım alanlarında belirli bir formda kullanılmasını sağlamak için ince bir çalışmaya ihtiyacınız olur. Kurumsal kimlik ile ihtiyacınız olan tüm kullanım kurallarını, tipografik tanımlamaları vb. birçok konuyu tek bir kitapçık altında hazırlayabilirim.

WEB Tasarım

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek web sitenizi görsel bir bütün haline getirerek firmanızın çizgilerine uygun mobil cihazlarda rahatça çalışabilen tasarımı kuvvetli web siteleri kurabilirim.

Web Tasarım

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek web sitenizi görsel bir bütün haline getirerek firmanızı en iyi şekilde temsil eden web sitesi çalışmaları hazırlayabilirim.

Föy Tasarım

Föy ve broşürler işinizin en çok ihtiyacı olan çalışmalardır ve firmanızı en iyi şekilde temsil edecek ve müşterilerinizin firmanızı ve işinize verdiğiniz önemi ölçebileceği çalışmalardır.

Katalog Tasarım

Katalog ve broşür tasarımları ile firmanızı layık olduğu kalite ve profesyonelce tanıtmak müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bıraktığı gibi sizin işinize verdiğiniz önemin göstergesidir.

100+

Website Çalışması

Neden ben ?

Yenilikçi fikirler ile görselliği birleştirerek bir bütün haline getirmek ve sonuç itibariyle firmanızı en iyi şekilde temsil etmek benim için çok önemlidir. Tasarımlarımda müşterilerime çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunarım. Amacım tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden çalışmalar yapmak.

ADOBE Creative Cloud programları kullanarak çalışmalar hazırlarım.
Wordpress altyapısı ile kurumsal ve e-satış siteleri

10k

Grafik tasarım çalışması

etkileşim

Tasarımlar ile etkileşimi sağlamak, amaca yönelik çalışmalar ile müşterilerinizle bağınızı kuvvetlendirmek temel çıkış noktasıdır.

bazı müşterilerim

expose-seperator
Aşağıdaki buton ile iletişim formuna ulaşabilirsiniz.
expose-seperator

Benimle çalışmak istermisiniz ?